Onze winkels

Omdat fijnproevers overal van de partij zijn, kan u Galler terugvinden in de meeste distributiekanalen. Een uitstap naar Namen of Brussel, een wandeltocht op de grote boulevards in Parijs, of op reis in Dubai? Galler laat u niet in de steek! Trouw aan haar missie: zoveel mogelijk mensen gelukkig maken ...

GALLER BOETIEK


BELGIE

 

GALLER ANTWERPEN

Wiegstraat 21
2000 Antwerpen
Tel. : +32 (0)3 226 67 15
galler.antwerpen@galler.com


Openingsuren
Maandag tot zaterdag: 10:00 - 18:00

GALLER DOCKS BRUXSEL | CHOCOLAT-BAR

Boulevard de Lambermont 1
1000 Bruxelles


Openingsuren
Maandag tot  woensdag : 10:00 - 19:00
Donderdag : 10:00 - 20:00
Vrijdag tot Zaterdag : 10:00 - 19:00


GALLER BRUXELLES | GRAND-PLACE

Rue au Beurre, 44
1000 Bruxelles
Tel: +32 (0)2 502 02 66
galler.grand-place@galler.com


Openingsuren
Maandag tot zondag: 10:00 - 22:00

GALLER BRUXELLES | IXELLES

Avenue de l’Université, 9
1050 Ixelles
Tel: +32 (0)2 644 58 55
galler.ixelles@galler.com

Openingsuren
Maandag tot zaterdag: 10:00 - 19:00

GALLER BRUXELLES | UCCLE

Parvis St-Pierre, 6
1180 Uccle
Tel: +32 (0)2
346 46 49
galler.uccle@galler.com

Openingsuren
Dinsdag tot zaterdag: 10:00 - 18:00

 

GALLER BRUGGE

Steenstraat, 5
8000 Brugge
Tel: +32 (0)50 61 20 62
galler.brugge@galler.com

Openingsuren
Maandag to zaterdag: 10:00 - 19:00
Zondag: 11:00 tot 17:00

 

GALLER CINEY

Rue du Centre, 5
5590 Ciney
Tél : +32 (0)83 66 91 18
galler.ciney@galler.com

Openingsuren
Maandag to zaterdag: 10:00 - 18:00
Uitzonderlijke gesloten (tijdens vakanties) : Maandag en Zondag
Jaarlijkse vakantie van 16 juli tot en met 24 juli

 

GALLER CHARLEROI

Ville2
Grand Rue, 143

6000 Charleroi
Tel. : +32 (0)71 42 34 82
galler.charleroi@galler.com

Openingsuren
Maandag tot donderdag: 10:00 - 19:00
Vrijdag: 10:00 - 20:00
Zaterdag: 10:00 - 19:00

 

GALLER GENT

Veldstraat 64
9000 Gent
Tél : +32 (0)9 225 59 16
galler.gent@galler.com

Openingsuren
Maandag tot zaterdag: 10:00 - 18:00

 

GALLER HUY

Rue des Brasseurs, 3
4500 Huy
Tél : +32 (0)85 23 24 26
galler.huy@galler.com

Openingsuren
Maandag tot zaterdag: 09:00 - 18:00

 

GALLER LIEGE

Rue du Pot d'Or
4000 Liège
Tél : +32 (0)4 221 30 50
galler.liege@galler.com

Openingsuren
Maandag tot donderdag: 10:00 - 18:00
Vrijdag and zaterdag: 10:00 - 18:30

 

GALLER CHOCOLAT-BAR

Médiacité
Boulevard Raymond Poincaré
4020 Liège
chocolat-bar.mediacite@galler.com

Openingsuren
Maandag tot donderdag: 10:00 - 20:00
Vrijdag: 10:00 - 21:00
Zaterdag: 10:00 - 20:00

 

GALLER LIERS - OUTLET

Chaussée de Brunehault, 600
4042 Liers
Tél : +32 (0)493 25 67 03
galler.outlet@galler.com

Openingsuren
Maandag tot zaterdag: 11:00 - 18:00

GALLER NAMUR

Rue de l'Ange, 17
5000 Namur
Tél : +32 (0)81 22 91 47
galler.namur@galler.com

Openingsuren
Maandag tot zaterdag: 10:00 - 18:00

 

GALLER VAUX-SOUS-CHEVREMONT

Rue de la Station, 39
4051 Vaux-sous-Chèvremont
Tél : +32 (0)4 361 07 17
galler.vaux@galler.com

Openingsuren
Maandag tot zaterdag: 09:30 - 18:00

 

GALLER LOUVAIN-LA-NEUVE

Grand-Place, 32
1348 Louvain-la-Neuve
Tél : +32 (0)10 22 96 85
galler.louvain-la-neuve@galler.com

Openingsuren
Maandag tot donderdag: 10:00 - 18:00
Vrijdag en zaterdag: 10:00 - 18:30

 

FRANKRIJK

 

GALLER STRASBOURG

2, Ruelle des Pelletiers
2
67000 STRASBOURG
Tel. 
: +33 3 88 52 02 44
galler-strasbourg@galler.com

Openingsuren
Maandag: 14:00 - 19:00
Dinsdag tot zaterdag: 10:00 - 19:00

 

LIBANON

 

GALLER LIBANON

Zalka, Le Baron Center, Ground Floor
Metn-Lebanon
Tel: +961 1 889 261 / +961 71 677 177
operationslebanon@galler.com

Openingsuren
Maandag tot zondag: 08:30 - 23:00

 

QATAR

 

GALLER QATAR

Galler Chocolatiers L.L.C
Mall of Qatar, L1, FF-080
Doha-Qatar
Tel: +974 4476 0141 / +974 5092 6833

Openingsuren
Van zaterdag tot woensdag: 10:00 - 23:00
Donderdag en vrijdag : 10:00 - 00:00

 

GALLER CORNER

 

CORNER | 100% VINS CHAUDFONTAINE

Rue Général Jacques, 99
4051 Chaudfontaine

Openingsuren
Maandag tot zaterdag: 11:00 - 18:00
Zondag: 11:00 - 17:00
Feestdag:  tot 12:30

 

CORNER | 100% VINS NEUPRE

Route du Condroz 90
4121 Neupré

Openingsuren
Dinsdag tot donderdag: 14:00 - 19:00
Vrijdag en zaterdag: 10:00 - 20:00
Zondag: 10:00 -17:00

 

CORNER | BELLE ETOILE

Shopping Center La Belle Etoile
Route d'Arlon
8050 Bertrange

 

CORNER | LES DELICES DU CHU

Domaine du Sart Tilman 35/B
4000 Angleur

 

CORNER | FOETZ

Shopping Cora Foetz
Rue du Brill 11
L - 3898 Foetz

Tél : +352 26 17 01

CORNER | PLAISIR DI VIN

Rue Joseph Wauters, 25
4300 Waremme

Openingsuren
Maandag: 14:00 - 18:00
Dinsdag tot donderdag: 09:30 - 12:30 et 13:30 - 18:30
Vrijdag en zaterdag: 09:30 - 18:3
0

Kent u ook onze

Chocoladekoffertjes?

Ontdek ze